Będą kontrole. Nawet 10 tysięcy złotych kary!

  • 21.08.2019, 22:00 (aktualizacja 21.08.2019, 22:10)

Podziel się:

Oceń:

Będą kontrole. Nawet 10 tysięcy złotych kary! Fot. Archiwum Odprowadzanie wód opadowych do kanalizacji zagrożone jest karą grzywny.
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Czerminie zapowiada kontrole i przypomina, że zabronione jest wprowadzanie wód opadowych i gruntowych do kanalizacji sanitarnej.

GZGK poinformował mieszkańców gminy Czermin, że w najbliższym czasie dokona systematycznych kontroli w zakresie prawidłowości przyłączeń i odprowadzania ścieków do kanalizacji sanitarnej. 

Celem kontroli jest wyeliminowanie między innymi odprowadzania wód opadowych (rynny dachowe, kratki ściekowe, rury drenażowe) do urządzeń kanalizacji sanitarnej.

Nielegalne odprowadzanie wód opadowych lub gruntowych do kanalizacji sanitarnej zagrożone jest karą grzywny do 10 000 złotych.


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
polo
polo 22.08.2019, 20:31
super.narescie.ludzie.placom za scieki a.nie.za.partyzantke tak trzy.ac

Pozostałe