Teatr małego aktora

  • 21.08.2019, 08:38
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Teatr małego aktora Rusza rekrutacja do Teatru małego aktora.
Rusza rekrutacja do Teatru małego aktora. Wszystkich zainteresowanych i lubiących grę aktorską zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

"Teatr małego aktora" to cykl zaprojektowanych działań, związanych ze zwiększeniem zainteresowania teatrem. Głównym celem projektu jest pokonywanie nieśmiałości u dzieci, zwiększenie zainteresowania tematyką teatru, przełamywanie własnych słabości poprzez wystąpienia teatralne, zachęcenie rodziców i dzieci do rozwijania talentów.

Celem nadrzędnym jest pobudzenie dzieci do działania w formie aktywnej, kreatywnej i kulturowej oraz odciągnięcie ich od biernego spędzania czasu wolnego przed komputerem, tabletem i telefonem.

Aktualnie rozpoczęła się rekrutacja w projekcie "Teatr małego aktora". Zapraszamy do otwartej grupy teatralnej w ramach projektu Bardzo Młodej Kultury wygranego w ramach konkursu Centrum Kulturalnego w Przemyślu.


Warsztaty teatralne w Fundacji EDU będą się odbywać w soboty w godzinach 10-13 począwszy od 7 września.
W ramach projektu odbędzie wiele ciekawych spotkań, wyjazd do Teatru Maska, warsztaty lalkarskie, warsztaty emisji głosu i teatralne.
Projekt zakończymy przedstawieniem teatralnym w wykonaniu dzieci. Uczestnicy projektu wcielą się w aktorów, scenografów i reżyserów. To pierwsze kroki do obcowania ze światem prawdziwego teatru.


Zapraszamy do zapisów mailowych. Wystarczy wysłać wiadomość o chęci udziału w projekcie na adres: [email protected], a my odeślemy formularz zgłoszeniowy. Wówczas proszę o wypełnienie go, podpisanie i odesłanie na maila (lub wrzucenie do skrzynki EDU w naszej siedzibie). 
O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona!!!

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe