Pokazy Monster Truck jednak nie dla Mielca

  • 21.08.2019, 08:19 (aktualizacja 21.08.2019, 09:39)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Pokazy Monster Truck jednak nie dla Mielca Fot. nadesłane Szkoda, że ominie nas takie widowisko.
Pokazy ogromnych samochodów i popisy kaskaderów, zaplanowane na dzisiejszy wieczór, nie odbędą się.

Pokaz miał się odbyć dziś wieczorem na bazarze przy ul. Sportowej. Jak jednak poinformował nas organizator, miasto mie wydało na niego zgody.

 

, choć wyraziło wstępną zgodę, nie zdążyło sprawdzić, czy pokaz będzie zgodny z przepisami bezpieczeństwa.

Oto uzasadnienie Urzędu Miasta:

Wnioskodawca zwrócił się do Urzędu Miejskiego w Mielcu o zgodę na dzierżawę części terenu Bazaru przy ul. Sportowej zaledwie na tydzień przed planowanym terminem występu. Dodatkowo wniosek nie zawierał wielu kluczowych informacji, jak choćby elementów mających wpływ na bezpieczeństwo użytkowników widowiska (potwierdzenie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone uczestnikom).
We wniosku skierowanym do mieleckiego magistratu widniała data, która różniła się od tej podawanej przez organizatora do wiadomości publicznej. Co ważne, wnioskodawca promował i zapraszał mielczan na widowisko nie wiedząc jeszcze czy otrzyma pozwolenie na zorganizowanie wydarzenia.
Promując pokaz  w mediach, wskazywany był program pokazu, który różnił się od tego zawartego we wniosku. Zatem, o decyzji odmownej zadecydowały głównie nieścisłości oraz rozbieżności w datach i programie pokazu, a późny termin ubiegania się o dzierżawę nie dał możliwości poproszenia wnioskodawcy o uzupełnienie braków formalnych.

 

 

Dla zainteresowanych pokazem - w najbliższy piątek odbędzie się on w Kolbuszowej.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe