Uszkodzone budynki mieszkalne po nawałnicy - Czajkowa i Padew Narodowa

  • 20.08.2019, 23:06 (aktualizacja 20.08.2019, 23:39)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Uszkodzone budynki mieszkalne po nawałnicy - Czajkowa i Padew Narodowa Fot. Czytelnik Nawałnica zerwała dach z jednego z domów w Czajkowej.
Dziś po godzinie 22 strażacy Państwowej Straży Pożarnej zostali wezwali do ratowania budynków mieszkalnych w dwóch miejscowościach powiatu mieleckiego: Czajkowej i Padwi Narodowej.

W Czajkowej burza zerwała 2 dachy z budynku gospodarczego oraz mieszkalnego, a w Padwi Narodowej zalało piwnicę jednego z domów. Na miejscu pracują strażacy ochotnicy z lokalnych OSP, a także strażacy z Państwowej Straży Pożarnej. Interwencje dotyczą gminy Tuszów Narodowy i Padew Narodowa. 

K. Radoń

Zdjęcia (1)

Fot. KSRG Jaślany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe