Ośrodek diagnostyczny chorób nowotworowych - SOS Życie zmienia adres

  • 20.08.2019, 18:43
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Ośrodek diagnostyczny chorób nowotworowych - SOS Życie zmienia adres fot. archiwum Ośrodek Fundacji przenosi się na czas remontu budynku przychodni nr 5.
Fundacja SOS Życie przenosi się do budynku pogotowia w Mielcu.

W związku z remontem przychodni nr 5 przy ul. Tańskiego 2, Ośrodek diagnostyczny chorób nowotworowych Fundacji SOS Życie zmieni swoją siedzibę. Już od 28 sierpnia przemieści się on do Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, na parter, od strony szpitala (ul. Żeromskiego)

Godziny otwarcia fundacji pozostają bez zmian:
pon- piąt 8:00-18:00
Odbiór wyników 14:00-18:00

Badania w starej siedzibie przy ul. Tańskiego 2, będą możliwe jedynie do 27 sierpnia włącznie. O kontynuacji prowadzenia badań mammograficznych w szpitalu decydować będzie ilość zapisów na badania.

Po odremontowaniu przychodni, cały sprzęt fundacji wraz z personelem wróci do siedziby przy ul. Tańskiego 2.
Po więcej informacji lub chęć zapisania się na badania kierujemy pod numer: 17 582 40 60

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe