Festiwal obietnic rządzących w Stalowej Woli [VIDEO]

  • 18.08.2019, 22:09 (aktualizacja 18.08.2019, 23:54)
  • GL | Korso24.pl

Podziel się:

Oceń:

Festiwal obietnic rządzących w Stalowej Woli [VIDEO] fot. GL | Korso24.pl Jarosław Kaczyński odwiedził dziś Stalową Wolę w ramach pikniku PiS.
Wielkie święto Prawa i Sprawiedliwości w Stalowej Woli.

Piknik Rodzinny w Stalowej Woli z całą partyjną wierchuszką Prawa i Sprawiedliwości zgromadził w Parku Miejskim sporo mieszkańców hutniczego grodu, a także okolic. Stoiska z żywnością regionalną, występy lokalnych zespołów, gry i zabawy dla najmłodszych umilały czas zebranym.

 

Wszyscy czekali na przyjazd najważniejszych polityków PiS. Zestaw gości był naprawdę imponujący: premier RP Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński, była premier Beata Szydło, minister sportu Witold Bańka, partyjni działacze z regionu: Rafał Weber, Janina Sagatowska, Marek Kuchciński i wielu innych.

Oczywiście była to idealna okazja do rzucania kolejnych wyborczych obietnic (2,8 miliona złotych na budowę lodowiska), wskazywania jak rozwija się pod rządami Lucjusza Nadbereżnego Stalowa Wola, a także podkreślania jak ważne jest głosowanie na PiS w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Prezes Kaczyński apelował w następujący sposób:

- Obronimy Polskę! Obronimy wtedy, kiedy 13 października podejmiemy odpowiednie decyzje i muszę o to prosić wszystkich w Polsce: wesprzyjcie tych, którzy Polskę rozwijają i bronią polskich wartości.

Tym spotkaniem PiS zakończył serię Pikników Rodzinnych w całym kraju.

Więcej info na portalu KORSO24.pl 

 

GL | Korso24.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe