MKS-em z Rzędzianowic do Mielca

  • 14.08.2019, 14:30 (aktualizacja 14.08.2019, 14:35)

Podziel się:

Oceń:

 MKS-em z Rzędzianowic do Mielca Fot. UM Mielec Podpisanie porozumienia w zakresie transportu publicznego.
Mieszkańcy Rzędzianowic będą mieć autobusowe połączenie z Mielcem. Miejska Komunikacja Samochodowa uruchamia nową linię.

W środę 14 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Mielcu prezydent Mielca Jacek Wiśniewski podpisał z wójtem gminy Mielec Józefem Piątkiem aneks do funkcjonującego do tej pory porozumienia międzygminnego w zakresie transportu publicznego.
 
Na mocy podpisanego aneksu zostanie utworzona linia nr 41 na relacji Mielec – Rzędzianowice, która będzie funkcjonować od poniedziałku do soboty. Mieszkańcy Mielca i mieszkańcy gminy Mielec będą mieli do dyspozycji 11 kursów w dni robocze i 6 kursów w soboty.

Trasa linii 41 będzie wiodła z mieleckiego dworca ulicami Jagiellończyka, Mickiewicza, Rynek, Legionów przez Wolę Mielecką do Rzedzianowic, a końcowymi przystankami będą Olszyny i Rzędzianowice Pętla 17. 
Szczegółowy rozkład jazdy będzie dostępny na stronie internetowej MKS Mielec.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe