Z REGIONU. Mamy pierwsze wnioski po wprowadzeniu policyjnej grupy SPEED

  • 11.08.2019, 20:18
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Z REGIONU. Mamy pierwsze wnioski po wprowadzeniu policyjnej grupy SPEED fot. policja małopolska Takimi samochodami porusza się policja, której zadaniem jest kontrolowanie prędkości.
Minęły właśnie trzy tygodnie od powołania małopolskiej grupy „SPEED”, w skład której zostali włączeni policjanci ruchu drogowego tarnowskiej komendy. Od piątku 19 lipca do służby zostali kierowani policjanci ruchu drogowego jednostek, na których wyposażeniu są oznakowane i nieoznakowane pojazdy służbowe BMW z zamontowanymi wideorejestratorami.

Do ich zadań należy przede wszystkim reagowanie na wszelkie przekroczenia prędkości, zwłaszcza w terenie zabudowanym, ale nie tylko.

Tarnowska grupa „SPEED” w ciągu tych 21 dni skontrolowała ogółem 536 pojazdów, w tym 16 motocyklistów ujawniając 549 przekroczeń prędkości. W tej grupie 30 kierowców, w tym 2 motocyklistów, straciło prawo jazdy w skutek przekroczenia prędkości powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym.

Więcej na ten temat na portalu KORSO24.pl 

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe