W bagażu przewoził Złoto Bałtyku

  • 11.08.2019, 10:04
  • BW

Podziel się:

Oceń:

W bagażu przewoził Złoto Bałtyku KAS Obywatel Gruzji chciał nielegalnie przewieźć bryłę bursztynu.
Obywatel Gruzji usiłował nielegalnie przewieźć przez naszą granicę sporych rozmiarów bryłę bursztynu. Zatrzymano go na przejściu w Medyce.

Funkcjonariusze KAS z Oddziału Celnego w Medyce udaremnili przemyt okazałej bryły nieoszlifowanego bursztynu o wadze przeszło 809 gramów, którego wartość szacować można na 20 000 zł. „Złoto Bałtyku" przewoził bez zgłoszenia w swoim bagażu 54-letni obywatel Gruzji, który wyjaśnił, że bursztyn zakupiony został w Kijowie, w celach leczniczych. Wobec mężczyzny wszczęte zostało postępowania karne skarbowe, a na poczet grożącej kary grzywny zajęto środki pieniężne w wysokości 1300 zł.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe