Rozmowy z KORSO - finał 1 sezonu [VIDEO, FOTO]

  • 10.08.2019, 08:17 (aktualizacja 10.08.2019, 22:02)
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Rozmowy z KORSO - finał 1 sezonu [VIDEO, FOTO] fot. K. Radoń W pierwszej części programu rozmawialiśmy z prezydentem Jackiem Wiśniewskim.
Jacek Wiśniewski, prezydent Mielca i Artur Skowronek - trener PGE FKS Stal Mielec byli gośćmi specjalnego 30 odcinka "Rozmów z KORSO", które nadawaliśmy "na żywo" z budynku nowej miejskiej biblioteki publicznej. To był finał pierwszego sezuno naszych piątkowych wywiadów, które od grudnia 2018 roku nagrywamy na portalu Korso.pl

"Rozmów z Korso" - było już 30. Zaczęliśmy dokładnie na początku grudnia 2018 roku rozmową z muzealnikiem i historykiem z Muzeum Historii Fotografii Januszem Haliszem. 

- Pomysł na realizację tego projektu powstał w gronie redakcji. Cały czas zastanawiamy się, jak docierać do naszych czytelników jeszcze skuteczniej. Okazuje się, że video to dobre narzędzie opowiadania historii. W dobie internetu i w sytuacji, kiedy coraz mniej czytamy, forma video cały czas jest niezwykle popularna. W przyszłości będziemy rozwijać właśnie takie projekty w Korso - komentuje Szymon Burek, red. naczelny Korso.pl 

W pierwszej części rozmawialiśmy z prezydentem Jackiem Wiśniewskim. Udało się nam szczerze porozmawiać z prezydentem nie tylko o sprawach miasta, ale także nasi widzowie poznali kilka faktów z życia prywatnego prezydenta Mielca. W drugiej części poznaliśmy jedną z najważniejszych osób w klubie PGE FKS Stal Mielec. Artur Skowronek podzielił się ciekawymi informacjami na temat treningów mieleckiej drużyny, grającej w 1 lidze rozgrywkowej.

W trzeciej części zamieniliśmy isę miejscami. Prowadzący program Szymon Burek odpowiadał na pytania swojego kolegi redakcyjnego Jakuba Zegarlińskiego na temat formatu video "Rozmowy z Korso". W ramach niespodzianki cały zespół KORSO pojawia się w ostatnich minutach nagrania, żeby wspólnie świętować ten trzydziesty odcinek naszego projektu video.

ZOBACZ VIDEO

 

Program powstał przy współpracy: AdNet StudioKatarzyna Kluz Beauty Coach MielecCukiernia Pokusa, Kwiaciarnia Wolskich (ul. Pisarka), Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu

Szczególne podziękowania: Arkadiusz Łysoń (Korso), Barbara Wiącek (Korso), Marta Warias (Korso), Krzysztof Radoń (Korso) i Kuba Zegarliński (Korso), Wojciech Maciaszek (AdNet Studio) i MikołajWanatowicz (Urząd Miejski w Mielcu) i Joanna Kruszyńska (Dyrektor SCK Mielec)

program prowadzili: Szymon Burek i Kuba Zegarliński
makeup: Magdalena Bielaska (Mary Key)
światło i realizacja: Wojciech Maciaszek (AdNet Studio)
wydawca: Portal KORSO.PL

 

SzB.

Zdjęcia (16)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Anna M.
Anna M. 10.08.2019, 14:26
Gratulacje dla Szymona i calej redakcji. Powodzenia i nadal tak dobrych realizacji. Pozdrawiam

Pozostałe