Mielczanin gościem popularnego youtubera - Wapniaka [VIDEO]

  • 09.08.2019, 12:50
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mielczanin gościem popularnego youtubera - Wapniaka [VIDEO] fot. screnn YouTube "Wapniak" Marcin opowiada w nagraniu o działalności Instytutu Misesa, w którym odpowiada za promocję i komunikację.
Marcin Serafin z Mielca był gościem na filmie popularnego youtubera Wapniaka. Maciej Wapiński 'Wapniak" od jakiegoś czasu zmienił charakter swojej działalności na YouTube i w swoich filmach podejmuje tematy z zakresu ekonomii. Marcin Serafin to mielczanin, prawnik i od pewnego czasu Dyrektor Komunikacji w Instytucie Misesa, który zajmuje się w polsce edukacją ekonomiczną. Organizacja realizuje wiele projektów - w tym publikuje książki o tematyce ekonomicznej.

- Podczas rozmowy mówię o tym co robimy, dlaczego i dla kogo. Pomimo, że planowo mieliśmy rozmawiać o naszej najnowszej książce "Bliźnięta Tuttle" - prawdopodobnie pierwszej wolnościowej książce dla dzieci - to rozmowa zeszła także na inne tematy - opowiada Marcin Serafin. 

 

SzB

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Czytelnik Korso
Czytelnik Korso 10.08.2019, 17:13
O, Pan Serafin, miło słyszeć. Czytałem wiele jego tekstów w Waszym tygodniku. Pozdrawiam.
Pjota
Pjota 09.08.2019, 14:12
Pamiętam te zajęcia z ekonomii w liceum bardzo fajna forma i treść. Tak trzymać!
Marek
Marek 09.08.2019, 13:37
Super!
Agata
Agata 09.08.2019, 13:33
Pozytywny chłopak z Tego Marcina już go kocham ❤️
Ananasowy
Ananasowy 09.08.2019, 13:20
Super! Dobrze, że mielczani działają w skali kraju.

Pozostałe