Czy Ortyl latał z Kuchcińskim? Jest oświadczenie

  • 07.08.2019, 17:39
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Czy Ortyl latał z Kuchcińskim?  Jest oświadczenie Fot. Biuro Prasowe UMWP Marszałek Władysław Ortyl.
Sprawę lotów marszałka Kuchcińskiego zna już cała Polska. W związku z informacjami o wspólnym locie z marszałkiem Władysławem Ortylem, ten drugi wydał oświadczenie.

W związku z pojawiającymi się informacjami o mojej podróży rządowym samolotem z marszałkiem Markiem Kuchcińskim chciałem potwierdzić, że istotnie taki lot się odbył. Z panem Markiem Kuchcińskim spotykamy się wielokrotnie w sprawach służbowych, również wówczas byliśmy umówieni na taką rozmowę.  Ponieważ wiedział że mam w planach służbową podróż do Warszawy, zaprosił mnie na pokład rządowego samolotu. Była to jedyna podróż jaką odbyłem z marszałkiem Markiem Kuchcińskim rządowym samolotem. Tego dnia w Warszawie zgodnie z ustalonym wcześniej kalendarzem miałem kilka spotkań w Kancelarii Prezydenta, spotkałem się m.in. z ministrem Pawłem Muchą.
Praktyka rozmów o istotnych kwestiach Podkarpacia podczas podróży nie jest niczym nowym. Zdarzało się, że z racji napiętego kalendarza, jechałem w celach służbowych z marszałkiem Markiem Kuchcińskim samochodem służbowym - poinformował Władysław Ortyl.

 

MW

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Lucjan
Lucjan 12.08.2019, 18:28
Prawdomówny jak premier!
Jolanta
Jolanta 08.08.2019, 07:53
Jak łatwo im te kłamstwa wypowiadać.
Jano
Jano 08.08.2019, 06:40
Jeszcze tylko oświadczenie Dudy i bedzie git.Czekamy!

Pozostałe