Nowy dyrektor ds. lecznictwa w mieleckim szpitalu

  • 04.08.2019, 17:22 (aktualizacja 04.08.2019, 18:15)

Podziel się:

Oceń:

Nowy dyrektor ds. lecznictwa w mieleckim szpitalu Fot. A. Łysoń Lek. med. Magdalena Krępa wraz z dyrektorem mieleckiego szpitala Józefem Więcławem.
Zastępca dyrektora szpitala ds. lecznictwa została przedstawiona mediom przy okazji oficjalnego otwarcia Przychodni nr 4 w Mielcu, do której zostały przeniesione cztery szpitalne poradnie.

- Z dniem 1 sierpnia rozpoczęła pracę pani Magdalena Krępa, która będzie pełnić funkcję zastępcy dyrektora szpitala ds. lecznictwa - poinformował zebranych Józef Więcław, dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. 

Lek. med. Magdalena Krępa jest specjalistą na Oddziale Obserwacyjno-zakaźnym i Chorób Wątroby w mieleckim szpitalu.

Konkurs został ogłoszony przez dyrektora mieleckiego szpitala 28 czerwca.

- Dołożymy starań, żeby tych poradni było więcej. Po prostu szukamy lekarzy, bo taki jest kierunek. NFZ wymaga od świadczeniodawców, żeby wzrosła liczba porad ambulatoryjnych w stosunku do leczenia w szpitalu. W związku z tym uczynimy wszystko żeby tych lekarzy pozyskać, żeby chcieli w tych nowych komfortowych warunkach pracować. To jest jeden z głównych celów, aby fundusz nam nowe poradnie zakontraktował - dodał Józef Więcław.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe