Już dzisiaj emisja "Sprawy dla Reportera" o mieleckim problemie z powietrzem

  • 01.08.2019, 09:13 (aktualizacja 01.08.2019, 09:24)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Już dzisiaj emisja "Sprawy dla Reportera" o mieleckim problemie z powietrzem fot. screnn z zapowiedzi video (VOD.TVP) Elżbieta Jaworowicz nagrała reportaż o mieleckim problemie z powietrzem.
Dziś wieczorem emisja programu "Sprawa dla Reportera" autorstwa Elżbiety Jaworowicz. Podczas programu zostanie opublikowany reportaż z Mielca, który został nagrany kilka miesięcy temu na parkingu przed Kronospanem.

To wyczekiwana już od dawna emisja programu, na który mielczanie czekali już bardzo długo. Zdjęcia do programu były kręcone w Mielcu w maju. Do nagrania doszło po tym, jak jak red. Jaworowicz przeczytała list małej 12-letniej Emilki, która poprosiła o interwencje w sprawie mieleckiego powietrza. Do nagrania doszło na parkingu przed zakładem, na którym zgromadzili się mielczanie. Podczas nagrania opowiedzieli o uciążliwościach związanych z działalnością zakładu w Mielcu.

Format "Sprawy dla reportera" polega na tym, że prezentowany jest reportaż, a następnie zespół ekspertów komentuje daną sprawę. Bardzo często pojawiają się ważne deklaracje pomocy, czy też rozwiązania danego problemu. 

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ programu  

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe