Wyślij kartkę do powstańca

  • 30.07.2019, 12:02
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Wyślij kartkę do powstańca UM w Mielcu Wyślij kartkę bohaterom.
Zbliża się rocznica Powstania warszawskiego. Już po raz czwarty także, każdy kto chce uhonorować uczestnika powstańczych walk o stolicę, może to zrobić wysyłając kartkę lub list w ramach trwającej od 1 sierpnia do 2 października akcji. Organizatorzy zachęcają do własnoręcznego wykonania kartki lub napisania listu i przesłania na adres: Fundacja Sensoria, ul. Ołtaszyńska 7, 53-010 Wrocław.

Podobnie jak w poprzednich latach istnieje możliwość napisania bezpłatnej pocztówki do powstańca za pośrednictwem strony www.BohaterON.pl. – Musimy się liczyć jednak z tym, że możemy zmieścić tam tylko 25 słów, tak jak to było w korespondencji wysyłanej poczta polową w trakcie Powstania Warszawskiego.

Wszystkie wypełnione przez internet pocztówki zostaną wydrukowane i po zakończeniu akcji – razem z nadesłanymi do siedziby Fundacji Sensoria kartkami i listami – przekazane adresatom – naszym bohaterom w formie tradycyjnej.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe