Akcja „kilometry dla dzieci” zakończona sukcesem

  • 30.07.2019, 09:22
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Akcja „kilometry dla dzieci” zakończona sukcesem Fot. nadesłane Grupa kolarzy ruszyła w drogę w słusznym celu.
Grupa kolarzy pokonała trasę ze Skopania do Rijeki przejeżdżając na rowerach ponad 1060 km. Wszystko w imię bezinteresownej pomocy dla dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu, dla których sprzedawane były kilometry. Zebrane pieniądze od darczyńców, zostaną przeznaczone na wsparcie pełnoletnich wychowanków placówki.

Grupa kolarzy: Janusz Bańka, Łukasz Łazinek, Tomasz Szatko (z Mielca), Grzegorz Assman, Robert Chrząstek, Tomasz Kudela (z Tarnobrzega) oraz Alfred Urban z Połańca i Hubert Rębisz z Majdanu Królewskiego zakończyli wyprawę sukcesem.


W nocy 24 lipca dotarli do celu wyprawy. Pokonali trasę ze Skopania do Rijeki przejeżdżając na rowerach ponad 1060 km. Jazda rozciągała się po niezwykle stromych podjazdach górskich oraz szybkich i niebezpiecznych zjazdach.  W poniedziałek pierwszego dnia  przejechali 380 km przez całe Karpaty. Drugiego dnia trasa prowadziła przez całe Węgry. Ostatni dzień to z kolei 370 km trasy prowadzącej przez Góry Dynarskie, które okazały się najtrudniejsze do pokonania. Kolarze pomimo zmęczenia nie poddali się i bezpiecznie cali i zdrowi dotarli do wyznaczonego celu.  Wszystko w imię bezinteresownej pomocy dla dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu, dla których sprzedawane były kilometry. Zebrane pieniądze od darczyńców, zostaną przeznaczone na wsparcie pełnoletnich wychowanków placówki.


Wszystko to nie odbyłoby się bez wsparcia i pomocy sponsorów, którym organizatorzy całej akcji serdecznie Dziękują. Głównym Sponsorem Honorowym wydarzenia jest firma Gardner Aerospace z Mielca. Dyrektor Damian Kasza całym sercem zaangażował się w akcję przekazując na cel wyprawy środki pieniężne niezbędne do jej zrealizowania.

Niemniej jednak należą się podziękowania pozostałym firmą, które również niewątpliwie przyczyniły się do szczęśliwego zakończenia akcji. Firmie:  Husgvarna, Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Rojax, AutoPart, Olimp Labs, Colfarm, Kross, Named Sport, Projekt Zdrowie, Federal - Mogul Powertrain, Pracownia Rowerów Filip Zaręba oraz Fotograf Mariusz Muniak.  
Podziękowania należą się również ekipie odpowiadającej za bezpieczeństwo i serwis. Łącznie ze Skopania wyruszyły trzy samochody: dwa asekuracyjne kierowane przez Paulinę Wiśniewską oraz Mariusza Muniaka, który dodatkowo zadbał o materiały zdjęciowe jako na co dzień zajmując się profesjonalną fotografią oraz samochód serwisowy prowadzony przez Filipa Zarębę wraz


z Magdaleną Madej, którzy oprócz profesjonalnego serwisu dbali o kolarzy zapewniając im podczas jazdy posiłki i wodę.
Pozdrawiamy także wszystkich, którzy śledzili nasze poczynania i trzymali kciuki za szczęśliwe zakończenia.

MW

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Piotr Błaszkiewicz
Piotr Błaszkiewicz 01.08.2019, 16:32
Brawo , całym sercem byłem z Wami . Gratuluję.

Pozostałe