Artyści z całego świata zatańczyli po polsku

  • 24.07.2019, 08:58
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Artyści z całego świata zatańczyli po polsku Fot. Biuro prasowe UMWP Stroje tancerzy przyciągały uwagę
Artyści z całego świata dali jeden z najbardziej widowiskowych koncertów w ramach XVIII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych.

Folklor Narodów Świata „ Z czterech stron…” – to podczas tego koncertu młodzi ludzie prezentowali tańce krajów zamieszkania.
Koncert ma charakter cykliczny i za każdym razem cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Podkarpacia, ale także innych regionów.

    - Było kolorowo i bardzo ciekawie. Polonusi zachwycają tańcem i śpiewem, i robią to naprawdę na wysokim poziomie. Widać, że robią to z pasją i entuzjazmem i to jest właśnie piękne – powiedziała Marta, jedna z uczestniczek koncertu.

    - Na koncercie jestem po raz pierwszy i myślę, że to co zaskakuje najbardziej, to wspaniała atmosfera jedności między nami - Polakami mieszkającymi w kraju, a tymi, którzy mieszkają za granicą. Dziś byliśmy jedną polską rodziną - mówił Krzysztof, który na koncert przyjechał ze swoją żoną z Tarnowa.

MW

Zdjęcia (23)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe