Szczęśliwe lato z policją i nadleśnictwem

  • 23.07.2019, 08:35
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Szczęśliwe lato z policją i nadleśnictwem Fot. KPP w Mielcu Plakat promujący akcję "Szczęśliwe lato".
Komenda Powiatowa Policji w Mielcu wraz z Nadleśnictwem Mielec oraz Tuszyma organizuje akcję edukacyjną BEZPIECZNE WAKACJE 2019 pod hasłem „Szczęśliwe lato”.

Impreza odbędzie się 10 sierpnia 2019 roku na mieleckich bulwarach przy ulicy Rzecznej w godzinach 14 – 18.

Akcja dedykowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale również dla całych rodzin. Na mieleckich bulwarach odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci, konkursy oraz pogadanki na temat bezpieczeństwa.

Do akcji włączyło się wiele instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Mielcu. Między innymi Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego, Państwowa Straż Pożarna, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, Agencja Rozwoju Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i inne.

Wydarzenie swoim patronatem objął Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Grażyna Zagorbelna, Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak oraz Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe