Ruszyły spotkania Kubka Biznesu

  • 23.09.2016, 11:05 (aktualizacja 23.09.2016, 11:21)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Ruszyły spotkania Kubka Biznesu S. Burek
Młodzi i przedsiębiorczy biznesmeni z całego regionu mieleckiego będą cyklicznie spotykać się na warsztatach organizowanych przez fundację Kubek Biznesu. Organizacja po wakacyjnej przerwie rozpoczyna cykl śniadań biznesowych. Pierwsze takie spotkanie odbyło się w czwartek 22 września br. w restauracji „Miastova”.

Spotkania „Kubka Biznesu” w tym roku mają nową formę. W pierwszej części prezentują się młodzi biznesmeni, którzy na podstawie swoich doświadczeń opowiadają o tzw. „dobrych praktykach”. Następnie przewidziano czas na spotkania w mniejszych grupach, gdzie można wymienić kontakty i nawiązać współpracę. W trzeciej części spotkania organizatorzy przygotowują dwa szkolenia, z różnych dziedzin, które prowadzą także przedstawiciele lokalnego biznesu.

W czwartek 22 września część szkoleniową poprowadzili: Mariusz Kosior – właściciel „Extreme Fitness Mielec”, a także Krzysztof Tańcula, właściciel agencji PR „Dźwignia PR”. W pierwszej części spotkania wystąpiła Katarzyna Czyrny, właścicielka studia makeup „Zdrowe kosmetyki me ECO you” , a także Tomasz Białek, który zaprezentował swój nowy projekt, którego premiera już jesienią.

 

Posłuchaj wywiadu z Leszkiem Maksoniem, prezesem fundacji „Kubek Biznesu”:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szymon Burek

Zdjęcia (18)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
praca
praca 23.09.2016, 11:49
Jeśli to się przełoży na ilość nowych miejsc pracy w Mielcu i okolicy, to jak dla mnie mogą się spotykać choćby i co tydzień.

Pozostałe