Czy to gorszy sort? Radni PiS nie czują się równo traktowani

  • 20.07.2019, 08:42
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Czy to gorszy sort? Radni PiS nie czują się równo traktowani Fot. SzB Radi PiS czują się trochę jak "gorszy sort".
Współpraca między radnymi PiS i Razem dla Ziemi Mieleckiej w naszym mieście bywa trudna. Przekonaliśmy się o tym na ostatniej sesji...

Z zażaleniem wystąpiła wtedy radna Urszula Malińska.
 - Co do tego apelu, który pan prezydent i przewodniczący skierowali do nas, o dobrą współpracę, o to, żebyśmy dla dobra tego miasta współpracowali, wspierali się w trudnych zadaniach dotyczących naszego środowiska... - zaczęła patetycznie radna.  - Dobrze takie apele się składa w świetle jupiterów, pod publiczkę, a życie kreuje całkiem coś innego. Radni PiS-u są traktowani - nie chcę tego brzydko nazwać - jak gorszy sort.

Radna Malińska opisała sytuację,  kiedy zwróciła się o poprawienie schodów przed jedną z imprez na mieleckim osiedlu.

-  Miałam tylko jedną prośbę i nie dotyczyła prywatnej sprawy, a schodów na festynie, który odbywa się na osiedlu Lotników - ciągnęła. - Koszt tego był 300, może 500 złotych, a nie zostało to wykonane, Jeśli pod publikę będziemy mówić o współpracy, to prosimy, żebyśmy byli tak traktowani, jak radni koalicji, a nie tacy, z którymi nie trzeba się liczyć. Miałam przyrzeczone, że przed festynem schody zostaną poprawione, festyn się odbył, a schody jak stały, tak stoją..

Przewodniczący Bieniek usiłował połączyć i poukładać fakty.

 - A jaki związek mają schody z radnymi PiS-u, bo nie zrozumiałem? - dopytywał.

Prezydent Wiśniewski próbował sobie przypomnieć, czy to do niego był zgłoszony wniosek, ale nie mógł znaleźć nic takiego w pamięci. Również jego współpracownicy na próżno łamali sobie głowę nad tą kwestią, ale nikt nie pamiętał sprawy.

Przewodniczący Bieniek próbował załagodzić sprawę.
- Jest problem, trzeba się nim zająć, ale nie przenosiłbym go na takie wyżyny, pani Urszulo - skwitował.

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe