[Z PODKARPACIA]: CBA w Urzędzie Miejskim!

  • 18.07.2019, 16:15

Podziel się:

Oceń:

[Z PODKARPACIA]: CBA w Urzędzie Miejskim! Fot. CBA Funkcjonariusze CBA kontrolują Urząd Miejski w Strzyżowie.
Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje Urząd Miejski w Strzyżowie na Podkarpaciu. Funkcjonariusze kontrolują magistrat oraz decyzje burmistrza o przyznanych ulgach podatkowych.

Kontrolę przeprowadza rzeszowska delegatura CBA. Postępowanie dotyczy udzielania wybranym osobom fizycznym i prawnym ulg w spłacie zaległego podatku od nieruchomości i podatku rolnym przez burmistrza Strzyżowa w latach 2012-2018.

Kontrola trwa od 3 czerwca i powinna zakończyć się po trzech miesiącach. 

Zakresem przedmiotowym kontroli jest analiza określonych przepisami prawa procedur weryfikacji składanych wniosków przez osoby fizyczne i prawne prowadzące działalność gospodarczą.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe