Morskie opowieści na Starówce

  • 17.07.2019, 08:31
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Morskie opowieści na Starówce Fot. SCK Mielec Widząc takie dzieła, Starówka na pewno się obudziła.
W niedzielę, 14 lipca, w ramach działań „Budzimy mielecką Starówkę” plastycy Domu Kultury SCK prowadzili zajęcia plastyczne dla dzieci. Zarówno pogoda, jak i uczestnicy dopisali.

Warsztaty plastyczne nosiły nazwę „Sztukarynki”. Chętni przybyli na miejsce już na godz. 16, chociaż plastyczna zabawa zacząć się miała o godz. 17. Plastycy: z SCK w Mielcu: Gosia Zając –Waga i Edward Kociański skrócili przygotowania do warsztatów, aby nie zawieść dzieci, które na godzinę wcześniej gotowe były do plastycznej działalności. „Morskie opowieści” były tematem przewodnim zajęć na mieleckim Rynku, co widać na obrazkach, które dzieci z dumą prezentowały licznie zgromadzonym obserwatorom

MW

Zdjęcia (11)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe