Mielec: Dewastowali miejską toaletę! Złapali ich strażnicy!

  • 11.07.2019, 11:33 (aktualizacja 11.07.2019, 11:39)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mielec: Dewastowali miejską toaletę! Złapali ich strażnicy! fot. UM Toaleta przy Lelewela została popisana.
Dzięki czujności mieszkańców Mielca, wczoraj w godzinach przedpołudniowych udało się przyłapać na gorącym uczynku dwóch mężczyzn dewastujących toaletę publiczną przy ul. Lelewela.

 

– Dziękujemy za wsparcie mielczan. Cieszy fakt, że mieszkańcy nie zostają obojętni i reagują na wandalizm. Dzięki temu, w takiej sytuacji, jak w przypadku niszczenie toalety, nasza praca przebiegła bardzo sprawnie – mówi Komendant Straży Miejskiej w Mielcu Arkadiusz Misiak.


Po oszacowaniu strat przez Wydział Ochrony Środowiska i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego, sprawa zostanie przekazana do Komendy Powiatowej w Mielcu.

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
ormo
ormo 11.07.2019, 20:13
czuwa.

Pozostałe