Co z remontem dróg i chodników na SSE?

  • 20.09.2016, 05:03
  • ms

Podziel się:

Oceń:

Co z remontem dróg i chodników na SSE? Archiwum
Jeszcze w sierpniu informowaliśmy, że Agencja Rozwoju Przemysłu głosiła przetarg na wykonanie remontu cząstkowego dróg i chodników na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu. Prace dotyczyć będą aż siedmiu odcinków. Znamy już wykonawcę.

Do 22 sierpnia ARP czekało na firmy, które chciałyby podjąć się realizacji tej inwestycji. 16 września na swojej stronie zamieściła informacje o wynikach przetargu. Remontu dokona Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Mielca na kwotę 181 tys. zł. Nie ma natomiast wskazanego terminu rozpoczęcia prac.

Więcej w 38 numerze Korso

ms

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
remoncik
remoncik 20.09.2016, 07:27
Ojej, co za problem. Rondo na Padykuły było w remoncie tak długo, cała strefa od strony od strony Chorzelowa przeklinała i jeździla objazdem, to co się martwić o jakieś tam chodnikii częściowy remont dróg.

Pozostałe