Roztropnie na jagodach

  • 06.07.2019, 16:35
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Roztropnie na jagodach fot. Lasy Państwowe
Brak opadów deszczu oraz bardzo wysokie temperatury powietrza spowodowały wzrost zagrożenia pożarowego w lasach. Ściółka leśna jest bardzo sucha.

Rozpoczął się sezon jagodowy i w lasach pojawiło się sporo osób zbierających owoce runa leśnego. Zachowajmy szczególną ostrożność, gdyż lasy są suche, a zagrożenie pożarowe duże.

Nie zostawiajmy butelek szklanych oraz nie wyrzucajmy niedopałków, bądźmy odpowiedzialni! W takich warunkach jakie aktualnie panują, niewiele potrzeba aby ogień się wzniecił i zajął duże tereny.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe