Ciało w znacznym rozkładzie znalezione w pobliżu Mielca!

  • 03.07.2019, 13:30
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Ciało w znacznym rozkładzie znalezione w pobliżu Mielca!
Do niecodziennego odkrycia doszło w zeszłym tygodniu w Bożej Woli (gmina Mielec). W jednym z tamtejszych domów znaleziony został martwy mężczyzna.

Boża Wola to niewielka wieś w gminie Mielec, między Książnicami a Goleszowem. Zamieszkuje ją trochę ponad 100 osób. Wydawać by się mogło, że w tak małej miejscowości nic nie da się ukryć przed sąsiadem. Wszyscy wszystko wiedzą i widzą... a jednak.

Z informacji zdobytych dowiedzieliśmy się, że ciało zmarłego było już w znacznym stopniu rozkładu. Póki co nie wiadomo, kiedy mężczyzna zmarł.

W zeszły poniedziałek zwłoki zostały przetransportowane do Krakowa, gdzie je dokładnie przebadano. Aktualnie sporządzany jest protokół z sekcji.

Na chwilę obecną nie jest wiadome, co było przyczyną śmierci. Z informacji uzyskanych od prokuratury wiadomo, że w sprawie prowadzone jest śledztwo o nieumyślne spowodowanie śmierci.  

 

K. Radoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe