O bezpiecznym wypoczynku podczas rodzinnego pikniku

  • 25.06.2019, 15:58 (aktualizacja 25.06.2019, 22:15)
  • KR
Podziel się:
Oceń:
O bezpiecznym wypoczynku podczas rodzinnego pikniku fot. KWP
Jak bezpiecznie przygotować się do wakacyjnych podróży, jak unikać zagrożeń podczas letniego wypoczynku, gdzie szukać pomocy, gdy coś złego się wydarzy - m.in. o tym mówili funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podczas niedzielnego festynu, jaki odbył się przy parafii św. Jacka w Rzeszowie. W spotkaniu, którego tematem były "Bezpieczne wakacje", wzięli udział m.in. policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.

Policjanci z Wydziałów Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mówili o bezpieczeństwie na drogach, podczas wyjazdów w góry i nad morze. Udzielali praktycznych porad, jak przygotować się do podróży, i jak zabezpieczyć mieszkanie. Spotkanie ze służbami mundurowymi uatrakcyjnił pokaz sprzętu wykorzystywanego w codziennej służbie.

Piknik promujący bezpieczeństwo podczas wakacji jest organizowany od kilku lat. W tym roku w organizację włączyli się m.in. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP Oddział Rzeszów, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rzeszów, Państwowa Straż Pożarna oraz III Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej. W atmosferze zabawy, podczas konkursów uczono udzielania pierwszej pomocy i właściwego, bezpiecznego zachowania.

KR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe