Z Podkarpacia. Młody sokół źle oszacował swoje możliwości i wypadł z gniazda

  • 25.06.2019, 11:45 (aktualizacja 25.06.2019, 13:21)
  • BW
Podziel się:
Oceń:
Z Podkarpacia. Młody sokół źle oszacował swoje możliwości i wypadł z gniazda fot. Podkarpacka Policja
W Jarosławiu młody sokół podczas swojej próby lotu wypadł z gniazda, znalazł go przechodzeń i szybko zawiadomił służby ratownicze. Na miejsce przyjechali strażacy wraz z policją i pomogli zwierzakowi wrócić do "domu".

W niedzielę około południa, z gniazda znajdującego się na wysokości około 15 metrów na kamienicy w centrum Jarosławia na ul. Wąskiej, wyfrunął młody sokół pustułka. Niestety próba lotu zakończyła się niepowodzeniem. Sokoła znalazł mieszkaniec Jarosławia, który powiadomił służby i zaopiekował się ptakiem do czasu przyjazdu jarosławskich policjantów i strażaków. Za pomocą podnośnika, strażacy przetransportowali młodego sokoła do gniazda. Akcja ratowania młodego sokoła zakończyła się sukcesem.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe