Mistrzostwa Polski w Mielcu. Wielkie zwycięstwo Katarzyny Zdziebło [ZDJĘCIA]

• jz
Podziel się:
Oceń:
Mistrzostwa Polski w Mielcu. Wielkie zwycięstwo Katarzyny Zdziebło [ZDJĘCIA] jZ
W Mielcu odbyły się mistrzostwa Polski PZLA w chodzie sportowym. Wśród pań nie miały sobie równych zawodniczki LKS Stali Mielec - Katarzyna Zdziebło i Paulina Buziak zdobyły dwa pierwsze miejsca. Wśród panów na najniższym stopniu podium stanął Rafał Augustyn.

Mistrzostwa Polski PZLA w chodzie sportowym zostały zorganizowane w Mielcu i wypadły bardzo okazale. Na starcie zawodów zameldowała się cała krajowa czołówka i nie tylko.

Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Zdziebło z LKS Stali Mielec. Za jej plecami również uplasowała się zawodniczka mieleckiego klubu, Paulina Buziak.

Wśród mężczyzn dla Mielca medal zdobył Rafał Augustyn, który ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu. Pierwsze miejsce zajął Artur Brzozowski z AZS AWF Katowice, srebro wywalczył zaś Rafał Fedaczyński z AZS UMC Lublin.