Dziś radni powiatowi będą rozmawiać o ideologii LGBT! Zbigniew Tymuła uważa, że "to ważna kwestia dla mieszkańców powiatu"

  • 14.06.2019, 10:40 (aktualizacja 14.06.2019, 18:33)
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Dziś radni powiatowi będą rozmawiać o ideologii LGBT! Zbigniew Tymuła uważa, że "to ważna kwestia dla mieszkańców powiatu" Sesja Rady Powiatu Mieleckiego - piątek, 14 czerwca.
Trwają obrady rady powiatu mieleckiego. W programie obrad znalazł się punkt dotyczący powołania specjalnej komisji rady ds. ustalenia stanowiska radnych w sprawie ideologii LGBT. Z powołaniem komisji nie zgadza się radny Zbigniew Tymuła. Proponuje on przyjecie przez radę stanowiska: "Powiat Mielecki wolny od ideologii LGBT", przygotowany przez klub radnych PiS.

Radni Prawa i Sprawiedliwości chcą uchwalenia jasnego stanowiska Rady Powiatu Mieleckiego, która mówi wyraźne nie ideologii LGBT. W imieniu radnych stanowisko przygotował radny Kacper Głaz. TUTAJ - więcej na ten temat. 

Radny Zbigniew Tymuła na swoim profilu Facebook opublikował informację, że chce uchwalenia stanowiska przygotowanego przez radnych PiS. Nie chce powołania komisji radnych i jak to się wyraził "przeciągania w czasie tej ważnej dla mieszkańców powiatu kwestii"

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Matiej
Matiej 14.06.2019, 12:56
Dobrze ze jest Pan obecny i ze ten temat wkoncu dzięki panu ruszył, podziękowania za ta sprawę panie Tymula

Pozostałe