Z Mielca do Lubaczowa. Leszek Kwaśniewski znów dyrektorem szpitala

  • 13.06.2019, 14:55
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Z Mielca do Lubaczowa. Leszek Kwaśniewski znów dyrektorem szpitala Fot. SzB
Konkurs na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie ogłoszony został 19 kwietnia. Wpłynęły trzy podania; od osoby pochodzącej z Lubaczowa oraz dwóch spoza powiatu lubaczowskiego, w tym byłego dyrektora szpitala w Mielcu, Leszka Kwaśniewskiego.

21 maja odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, która spośród trzech podań jedno odrzuciła. Pozostałe dwie oferty złożyli: były prezydent Przemyśla Marian Majka oraz były dyrektor szpitala w Mielcu Leszek Kwaśniewski. Komisja składająca się z siedmiu osób obie kandydatury poddała pod głosowanie.  Marian Majka otrzymał dwa głosy, a Leszek Kwaśniewski pięć.

Konkurs wygrał Leszek Kwaśniewski i ostateczna decyzja czy zostanie dyrektorem należała do . Kandydatura została zaopiniowana pozytywnie przez Zarządu Powiatu ze starostą Zenonem Swatkiem na czele i Leszek Kwaśniewski oficjalnie stanowisko objął 6 czerwca.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe