Juz dziś warsztaty genealogiczne w Pałacyku Oborskich!

  • 08.06.2019, 08:15 (aktualizacja 08.06.2019, 11:10)
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Juz dziś warsztaty genealogiczne w Pałacyku Oborskich!
Dzisiaj w godzinach popołudniowych rozpoczną się zajęcia z genealogii. Wszyscy zaciekawieni swoimi przodkami nie mogą przejść obojętnie koło Pałacyku Oborskich.

Zapraszamy do udziału w warsztatach genealogicznych, które odbędą się już w najbliższą sobotę 8 czerwca 2019 roku od godziny 16.00 w Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” przy ul. Legionów 73. Na zajęciach pojawi się pokaz multimedialny, ale nie tylko, bo w na wszystkich uczestników czeka też część warsztatowa.

Podczas trwania warsztatów prowadzący wskaże miejsca i publikacje, w których należy poszukiwać swoich przodków, zapozna uczestników ze słownictwem występującym w księgach metrykalnych. W drugiej części „warsztatowicze” wykonają w grupach poprawne, taką mamy nadzieję, drzewa genealogiczne kilku mieleckich rodzin. Jakich, o tym dowiedzą się uczestnicy podczas trwania warsztatów.

BW

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
oczko
oczko 08.06.2019, 13:56
Indeksy chrztów, małżeństw, zgonów parafii Św. Mateusza z lat 1785-1945 są ogólnodostępne w portalu Genealodzy.pl menu Geneteka - wyszukiwarka nazwisk pod bezpośrednim linkiem http://geneteka.genealodzy.pl/…
Janusz
Janusz 08.06.2019, 09:38
O której godzinie rozpoczęcie ?

Pozostałe