Z Wadowic do Wenecji

  • 29.04.2016, 12:35
  • Monika Piątek

Podziel się:

Oceń:

Z Wadowic do Wenecji D. Gruszecki
Zwiedzili pół świata, nagrali trzy płyty, a teraz staną się ambasadorem polskości w Wenecji. Członkowie kapeli ludowej „Wadowiacy” to jedyni Polacy, którzy już w czerwcu zaprezentują się na Europejskim Festiwalu Grup Folklorystycznych w sercu północnych Włoch.

Olbrzymi sukces muzycy zawdzięczają trwającej już blisko 20 lat pracy oraz opiniom, jakie dotąd pozostawiali po sobie w miejscach, w których występowali.

Zwiedzili pół świata, nagrali trzy płyty, a teraz staną się ambasadorem polskości w Wenecji. Członkowie kapeli ludowej „Wadowiacy” to jedyni Polacy, którzy już w czerwcu zaprezentują się na Europejskim Festiwalu Grup Folklorystycznych w sercu północnych Włoch. Olbrzymi sukces muzycy zawdzięczają trwającej już blisko 20 lat pracy oraz opiniom, jakie dotąd pozostawiali po sobie w miejscach, w których występowali.

Więcej w 17 numerze Korso

Monika Piątek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe