Drogo zapłacili za sesję zdjęciową. "Selfie" na granicy

  • 06.06.2019, 12:54
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Drogo zapłacili za sesję zdjęciową. "Selfie" na granicy
Funkcjonariusze SG z Lubaczowa przyłapali dwoje Holendrów, którzy łamiąc zakazy weszli na pas kontrolny, aby wykonać pamiątkowe selfie ze słupem granicznym. Za sesję zostali ukarani mandatem.

4 czerwca w  sąsiedztwie przejścia granicznego w Budomierzu dwoje Holendrów podróżujących Oplem dojechali w pobliże drogi granicznej. Na miejscu postanowili wejść na pas kontrolny i wykonali serię zdjęć ze znakiem granicznym w tle.

Wszystko zarejestrował monitoring SG, a Strażnicy za niestosowanie się do znaków drogowych oraz zakazów wejścia na pas drogi granicznej, nałożyli na podróżnych mandaty karne o łącznej kwocie 400 złotych.

Wejście na pas drogi granicznej (pas drogi granicznej) z wyłączeniem oznakowanych szlaków turystycznych jest wykroczeniem za które grozi mandat karny do 500 złotych. 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe