Czytali książki idąc przez swoją miejscowość [FOTO]

  • 04.06.2019, 08:01

Podziel się:

Oceń:

Czytali książki idąc przez swoją miejscowość [FOTO] Fot. SP Jamy
"Czytanie to świetna zabawa" - pod takim hasłem w Szkole Podstawowej w Jamach przeprowadzona została akcja promująca czytelnictwo.

Uczniowie i nauczyciele, ubrani w odblaskowe kamizelki, ze swoimi książkami wyruszyli chodnikiem przez swoją miejscowość. Co pewien czas korowód zatrzymywał się na wspólne, głośne czytanie. Sygnały do postoju dawała dyrektor szkoły Józefa Lebida.                                                                                                          
Do wspólnego czytania dołączyła sołtys wsi Jamy – Anna Szendoł, która obdarowała cukierkami wszystkich uczestników.
Akcja ta była okazją do czytania w gronie koleżanek i kolegów. Głównym jej celem było budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak aby czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym. Koordynatorem akcji była Bogusława Maciejak.

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe