Kim był mój pradziadek? Warsztaty genealogiczne w Pałacyku Oborskich

  • 03.06.2019, 21:29 (aktualizacja 03.06.2019, 21:47)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Kim był mój pradziadek? Warsztaty genealogiczne w Pałacyku Oborskich
Warsztaty odbędą się w najbliższą sobotę (8 czerwca) od godziny 16.00 w Muzeum Historii Regionalnej „Pałacyk Oborskich” przy ul. Legionów 73. Na zajęciach pojawi się pokazmultimedialn0y, na wszystkich uczestników czeka też część warsztatowa.

            Podczas trwania warsztatów prowadzący wskaże miejsca i publikacje, w których należy poszukiwać swoich przodków, zapozna uczestników ze słownictwem występującym w księgach metrykalnych. W drugiej części „warsztatowicze” wykonają w grupach drzewa genealogiczne kilku mieleckich rodzin. Jakich, o tym dowiedzą się uczestnicy podczas trwania warsztatów.

            Bezpłatne zajęcia przeznaczone są dla młodzieży i osób dorosłych.Na warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 17 586 42 32. Ilość miejsc jest ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe