Z ostatniej chwili: Jan Myśliwiec odwołany z funkcji prezesa Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych

  • 03.06.2019, 11:28 (aktualizacja 03.06.2019, 12:14)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Z ostatniej chwili: Jan Myśliwiec odwołany z funkcji prezesa Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych Fot. SzB Jan Myśliwiec nie jest już prezesem MZBM w Mielcu.
Rada Nadzorcza Miejskiego Zarządu Budynku Mieszkalnych Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu z dniem 31 maja 2019 roku odwołała ze stanowiska Prezesa Zarządu Spółki Jana Myśliwca, powołując jednocześnie na to stanowisko z dniem 1 czerwca 2019 roku Krzysztofa Kosibę.

Jan Myśliwiec nie będzie kierował miejską spółką. Były już radny miejski pełniąc funkcję wiceprezydenta Mielca był przez pewien czas zatrudniony w szkole podstawowej. Kontrowersyjne zatrudnienie można było zobaczyć w ostatnim oświadczeniu majątkowym Myśliwca. Po kilkunastu publikacjach medialnych na ten temat prezydent Jacek Wiśniewski postanowił zawiesić prezesa Myśliwca i zlecić kontrolę. Jak się okazuje, Jan Myśliwiec nie zdobył zaufania prezydenta Wiśniewksiego. W ostatni piątek doszło do zebrania Rady Nadzorczej MZBM, gdzie odwołano Jana Myśliwca. 

Nowy prezes Krzysztof Kosiba  studiował na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie uzyskując tytuł magistra administracji, a następnie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – Studia Podyplomowe „Zarządzanie Bankiem Komercyjnym”. Cała kariera zawodowa Krzysztofa Kosiby związana jest z bankowością. Przez ostatnie 11 lat pracował na stanowisku Dyrektora Oddziału Banku Pekao S.A. Oddział w Rzeszowie. Wcześniej był dyrektorem oddziałów Banku Pekao w Mielcu, Przemyślu i Kolbuszowej.

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
CBA
CBA 03.06.2019, 12:18
No. Zaczyna się era czyszczenia UM z leśnych dziadów! Jeszcze kilku przekrętów.... Ale już niedługo....

Pozostałe