Zapisy na 2 Kryterium rowerowe już ruszyły!

  • 31.05.2019, 11:13
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Zapisy na 2 Kryterium rowerowe już ruszyły!
29 września odbędzie się Husqvarna-Gardner-Tarapata 2. Kryterium rowerowe dookoła mieleckiego lotniska, czyli profesjonalne zawody kolarskie - szosowe.

Start i meta będą zlokalizowane na ul. COP-u na wysokości trzech firm, które objęły zawody patronatem honorowym: Husqvrna Group, Gardner Aerospace oraz Firma Tarapata.

Trasa zawodów będzie prowadzić ul. COP-u oraz ul. Lotniskową dookoła mieleckiego lotniska, a na odcinku kilkuset metrów będzie przecinać pas startowy mieleckiego lotniska.

150 kolarzy do przejechania będzie miało 3 pętle, każda po 6 km co w sumie daje 18 km szybkiej jazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Zawodnicy wystartują z pozycji zatrzymanej, pojedynczo w jednakowych odstępach czasu co 30 sekund w kolejności ustalonej uprzednio przez organizatora wyścigu. Kolarze nie mogą korzystać z pomocy innych zawodników, a więc nie mogą jechać parami lub grupami; w przypadku gdy jeden doścignie drugiego na trasie wyścigu musi go wyprzedzić lub zachować co najmniej dwudziestopięciometrowy odstęp.

Organizatorzy zapewnią dla wszystkich uczestników unikalne pamiątkowe medale, a dla najlepszych niecodzienne ręcznie wykonane statuetki. Tradycyjnie każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy oraz posiłek regeneracyjnym a 24 zawodniczki i zawodników w trzech kategoriach wiekowych i OPEN otrzyma nagrody.

Nagroda główna to rower szosowy, rozlosowany wśród wszystkich obecnych uczestników zawodów.

Nagrodzony również zostanie najstarszy uczestnik zawodów.

Zapisy na www.studiowizualne.com

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe