Dachowanie na trasie Mielec - Tarnobrzeg [FOTO]

  • 30.05.2019, 14:10 (aktualizacja 30.05.2019, 16:45)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Dachowanie na trasie Mielec - Tarnobrzeg [FOTO] Fot. K. Radoń
89-letni kierowca fiata punto najprawdopodobniej zasłabł w trakcie jazdy drogą wojewódzką w miejscowości Padew Narodowa.

W trakcie prawidłowej jazdy, mężczyzna zasłabł i stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał ze swojego pasa jazdy na przeciwny i wylądował w rowie. Mężczyźnie udzielono już pomocy medycznej. 

K. Radoń

Zdjęcia (1)


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Nosz***
Nosz*** 01.06.2019, 10:33
Dachowanie? Serio?
joozef
joozef 31.05.2019, 11:38
E tam...ja nam 94 i ciagle jezdze maluchem.
Rich
Rich 31.05.2019, 09:57
Taki dziadzio za sterami.
Dać mu samolot, chyba do nieba
Agent 522
Agent 522 31.05.2019, 06:24
Takim osobom to powinni zabierac prawo jazdy.
Olo
Olo 31.05.2019, 05:34
Też nie powinien posiadać za kółko
Renia
Renia 30.05.2019, 22:33
Osoby po 70tce powinny co rok przechodzic badania psychotechniczne i sprawnościowe niestety prawda jest taka, że lata lecą i zarówno sprawność, wzrok, refleks nie jest ten sam - jazda dzieciaków jest często niebezpieczna, ale jazda samochodem przez takie osoby także. Co by było gdyby z naprzeciwka jechał inny samochód? "Ellag" skoro nie może dziecko czy rodzina to taxi a nie świadomie jazda w takim wieku. Wątpię żeby ktoś taki jeździł 50 tys km rocznie więc sprzedać samochód nie płacić za utrzymanie paliwo itd a Taxi.
Ellag
Ellag 30.05.2019, 18:08
Latwo napisac - nie powinien autem jezdzic... widocznie nie ma innej mozliwosci, gdzie sa dzieci zeby zawiozly? Wieksze niebezpieczenstwo stanowia mlodzi ktorzy dla frajdy jezdza jak wariaci.
Policjant
Policjant 31.05.2019, 11:06
Niestety fakty są inne. Wystarczy spojrzeć na policyjne statystyki.
baleron
baleron 31.05.2019, 10:10
Nikt nie mówi, żeby zabierać prawo jazdy wszystkim osobom w starszym wieku. Po prostu należy wprowadzić obowiązkowe badania. Jeżeli ktoś je przejdzie, to nadal będzie jeździł, a o tym wszyscy chyba zapominają. Natomiast jeżeli nie przejdzie, to na pewno chcesz żeby pojawiał się na drogach? Jak spowoduje wypadek i zabije kogoś innego, to też napiszesz, że musiał jechać bo nie miał innej możliwości, pomimo, że miał zakaz?
Marta KASZTELEWICZ-DROŻDŻ
Marta KASZTELEWICZ-DROŻDŻ 30.05.2019, 17:46
Ludzie w Tym wieku nie powinni posiadać już prawa jazdy.
Tadeusz
Tadeusz 30.05.2019, 17:24
Dobrze, że nikt nie jechał z przeciwka
Kierowca
Kierowca 30.05.2019, 17:22
89 lat? Wydaje mi się, że już nie powinien autem jeździć...
timi
timi 30.05.2019, 19:28
masz rację, wydaje Ci się.
Krahan
Krahan 31.05.2019, 05:54
A ja jestem pewny że nie powinien jeździć że względu na wiek,chociażby wcześniej był nawet instruktorem nauki jazdy.To już nie ten refleks nie to racjonalne myślenie i trzeba się z tym pogodzić ze stanowi się zagrożenie dla życia innych.

Pozostałe