180-lecie OSP Padew Narodowa

  • 29.05.2019, 15:31
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

180-lecie OSP Padew Narodowa fot. GOK Borowa
W sobotę, 18 maja, odbyły się obchody 180- lecia powstania Jednostki OSP Padew Narodowa, połączonej z przekazaniem i poświęceniem samochodu ratowniczo-gaśniczego marki MAN. Była to również okazja do świętowania Gminnego Dnia Strażaka.

Po mszy świętej odbył się uroczysty apel z udziałem kilkunastu pocztów sztandarowych. W czasie apelu dokonano poświęcenia i nadania imienia nowemu wozowi. Rodzicami chrzestnymi "TADKA" zostali: Maria Kurowska - startująca z woj. podkarpackiego do europarlamentu oraz wiceminister sprawiedliwości - Marcin Warchoł. Samochód bojowy został zakupiony ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości - 700 tys. złotych oraz ze środków Urzędu Gminy Padew Narodowa - 214 811 zł.

K. Radoń

Zdjęcia (12)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe