PiS będzie pomagać powodzianom

  • 28.05.2019, 16:28
  • BW

Podziel się:

Oceń:

PiS będzie pomagać powodzianom fot. K.Radoń
Oddziały Prawa i Sprawiedliwości na Podkarpaciu włączą się w pomoc poszkodowanym w powodzi. Członkowie partii zachęcają wszystkich, którzy dysponują wolnym czasem i dobrymi chęciami, aby zaangażowali się w pomoc potrzebującym

Władze Prawa i Sprawiedliwości na Podkarpaciu podjęły decyzję o zorganizowaniu akcji pomocy dla osób poszkodowanych przez powódź, która w ostatnich dniach dotknęła region. Ugrupowanie zachęca swoich członków i sympatyków do zbierania i zgłaszania w siedzibach PiS w Rzeszowie i Przemyślu informacji o miejscach oraz osobach, które w związku z intensywnymi opadami wymagają wsparcia.

Dla tych którzy najbardziej ucierpieli, a w szczególności dzieciom z zalanych terenów zostanie zorganizowana odpowiednia pomoc. Jak podkreślają przedstawiciele PiS ważne jest, aby zachęcać wszystkich - w tym instytucje i samorządy - do włączenia się na miarę swoich możliwości w pomoc poszkodowanym, aby jak najszybciej mogli wrócić do normalnego życia.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe