PGE FKS Stal Mielec zagrała na Polance Sokołów

  • 28.05.2019, 12:17
  • jz

Podziel się:

Oceń:

PGE FKS Stal Mielec zagrała na Polance Sokołów Materiały prasowe PGE Stal Mielec
Miejscowość New Britain w stanie Connecticut (USA) w poniedziałek piłkarze pierwszoligowej PGE FKS Stali Mielec. Rozegrali tam mecz pokazowy z zespołem FC Polonia Falcon. Zwyciężyli 3:1.

Było to drugie spotkanie pokazowe w ramach amerykańskiego tournée Biało-Niebieskich. W sobotę mielczanie pokonali Stal Mielec New York 7:0. Ten klub jest organizatorem pobytu drużyny z Mielca w Stanach Zjednoczonych.

Polonia Falcon to zespół prowadzony przez Polaków z New Britain, sportowej rywalizacji ze Stalą Mielec towarzyszył piknik, w którym licznie uczestniczyła miejscowa Polonia. Zespół Falcon to obecnie piąta drużyna Connecticut Soccer League.

Miejscem spotkania była Polanka Sokołów w New Britain – kultowa już lokalizacja wielu spotkań sportowych i rozrywkowych Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych.

Na zakończenie pobytu w USA, PGE FKS Stal Mielec zagra z amerykańskim zespołem Westchester Flames. To spotkanie odbędzie się w środę 29 maja o godzinie 7.30PM miejscowego czasu.

jz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe