Władysław Ortyl pozytywnie ocenia wyniki wyborów na Podkarpaciu

  • 27.05.2019, 14:16
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Władysław Ortyl pozytywnie ocenia wyniki wyborów na Podkarpaciu
Na Prawo i Sprawiedliwość na Podkarpaciu głosowało 65,07% wyborców czyli prawie 486 tysięcy osób. Na Koalicję Europejską głos oddało prawie 161 tys. osób - to jest 21,56%.

Jak komentuje Władysław Ortyl, szef podkarpackich struktur Prawa i Sprawiedliwości - dziś jest okazja, żeby podziekowac wyborcom - za tak duże poparcie. 

- Chcielibyśmy przede wszystkim podziękować wyborcom! Szczególnie cieszy nas wzrost frekwencji. Zwiększyliśmy też procent poparcia jako Prawo i Sprawiedliwość. Przede wszystkim będziemy chcieli jako posłowie zabiegać o budowę i finansowanie drogi ekspresowej S-19. Chcemy w dalszym ciągu pozyskiwać duże środki na inwestycje infrastrukturalne. Myślę, że ważna sprawą jest także to, aby europosłowie pilnowali, że nadal funkcjonował program dotacyjny "Polska Wschodnia" - komentuje Władysław Ortyl

Posłuchaj Władysława Ortyla

loadingŁaduję odtwarzacz...

- Dziękuje za to, że aż tak duże poparcie zyskaliśmy wszyscy  jako kandydaci. Dziękuję za głosy, które zostały oddane na mnie. Jest to zobowiązanie dla nas wszystkich do bardzo aktywnej pracy. dziękuję wyborcom za to, że tak pieknie odpowiedzieli na nasz apel o wysoką frekwencje - dodaje Ewa Leniart z PiS

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe