W gminie Przecław sytuacja wciąż niebezpieczna

  • 23.05.2019, 19:56
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

W gminie Przecław sytuacja wciąż niebezpieczna fot. K.Radoń
Pomimo, że woda w Wisłoce opada to mieszkańcy gminy Przecław wciąż z niepokojem słuchają prognoz pogody na najbliższe dni. Sytuacja na bieżąco jest monitorowana i kontrolowana.

Władze gminy Przecław cały czas monitorują sytuację. Najgorsze warunki panują w miejscowościach: Biały Bór, Łączki Brzeskie (Zagrody), Dobrynin.

Sytuacja poprawiła się w Wylowie, Zaborcze, Błonie, Rzemień.

Pocieszający może być fakt, że w Kiełkowie na Wisłoce odnotowano nieznaczne opadanie poziomu wody (od rana około 10 cm).

Mieszkańcy zmagają się z zalanymi piwnicami, z których będą wypompowywać wodę dopiero po poprawieniu się sytuacji na posesjach.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe