Borimex gościł studentów z Rzeszowa

  • 29.04.2016, 12:26
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Borimex gościł studentów z Rzeszowa Szymon Burek
Firma Borimex z Borowej gościła u siebie studentów Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Studenci podczas wizyty studyjnej mogli poznać procesy technologiczne, a także sposób produkcji różnych elementów metalowych. Jak przyznają studenci – była to bardzo ważna wizyta, która pokazała, że w regionie są firmy realizujące produkcję na europejskim poziomie.

Grupa około 50 studentów z Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej w ostatni czwartek, 22 kwietnia, odwiedziła firmę Borimex, która swoją siedzibę ma w Borowej. Borimex jest rodzinną fi rmą z historią sięgającą roku 1947. Obecny właściciel, Zygmunt Krupa – syn założyciela, w roku 1977 stworzył przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką metalu. Tradycje w firmie kontynuują synowie, Arkadiusz i Marcin. – Produkcja w naszej firmie odbywa się na dwie zmiany. Jeśli mamy dużo zamówień, to nawet na trzy. Zakład się rozwija i z tego względu – co warto podkreślić – chętnie przyjmiemy do pracy nowych pracowników. Z trudnością znajdujemy osoby, które zechciałyby u nas pracować. Myślę, że wynika to z braku na rynku pracy osób z wykształceniem technicznym (po kierunkach mechanicznych) – powiedział nam Zygmunt Krupa, właściciel firmy.

Więcej w 17 numerze Korso

Szymon Burek

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
M
M 06.04.2017, 19:39
Bez pracy nie ma kołaczy panie bolo . Nic za darmo nie ma .
bolo
bolo 02.07.2016, 13:36
jak bedziesz płacił normalnie to zechcą pracować

Pozostałe