Gmina Wadowice Górne - tu jest najgorsza sytuacja powodziowa [FOTO]

  • 22.05.2019, 13:30 (aktualizacja 29.05.2019, 10:31)
  • AŁ, fot. K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Gmina Wadowice Górne - tu jest najgorsza sytuacja powodziowa [FOTO] Fot. K. Radoń
W powiecie mieleckim najbardziej niebezpieczna sytuacja powodziowa jest w gminie Wadowice Górne. Z godziny na godzinę jest coraz gorzej. Kilka miejscowości jest zalewanych, a woda ciągle się podnosi. Strażacy i mieszkańcy umacniają wały Potoku Zgórskiego. Lokalne drogi są coraz bardziej nieprzejezdne.

Na terenie całej gminy obowiązuje alarm przeciwpowodziowy. 
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa o godzinie 13 przesłało kolejny alert o możliwości wystąpienia intensywnych opadów deszczu i burz w naszym regionie.

Komunikat:

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wadowicach Górnych informuje, że mieszkańcy gminy poszkodowani przez powódź chcący skorzystać z noclegu mogą zgłaszać się do budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wadowicach Górnych (budynek byłej szkoły podstawowej).

 

AŁ, fot. K. Radoń

Zdjęcia (44)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe