Mielec. Ponad 160 akcji ratunkowych w ciągu kilkunastu godzin!

  • 22.05.2019, 05:14 (aktualizacja 29.05.2019, 10:32)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Mielec. Ponad 160 akcji ratunkowych w ciągu kilkunastu godzin! Fot. K. Radoń Tak wyglądają pola uprawne w miejscowości Podborze.
Zalane drogi, podtopione budynki i pola - to efekt ostatnich intensywnych opadów deszczu na terenie Mielca i powiatu mieleckiego.

W pięciu gminach: Wadowice Górne, Radomyśl Wielki, Miasto Mielec, Przecław, Czermin. obowiązuje pogotowie przeciwpowodziowe. 

Strażacy wciąż intensywnie pracują w całym powiecie, w Państwowej Straży Pożarnej wzmocniono dyżury.

Wśród 160 zgłoszeń odnotowano między innymi podtopienia piwnic domów, pożar śmietnika i wyjazd do dwóch złamanych drzew.

 

 

 

K. Radoń

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe