W Gminie Wadowice Górne - ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe!

  • 21.05.2019, 22:32 (aktualizacja 22.05.2019, 09:57)
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

W Gminie Wadowice Górne - ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe! fot. K. Radoń
Wójt Gminy Wadowice Górne Michał Deptuła ogłosił na terenie swojej gminy pogotowie przeciwpowodziowe. Specjalne obwieszczenie zostało podpisane przez wójta dziś - wtorek - 21 maja. Stan pogotowia obowiązuje od godziny 20:00 - do odwołania.

Obfite opady deszczu poniosły stan potoków na terenie gminy Wadowice Górne do tego stopnia, że władze gminy wieczorem ogłosiły stan pogotowia przeciwpowodziowego. Wszystkie służby ratownicze musza pozostać w pełnej gotowości na wypadek szybkiej interwencji. Stan zagrożenia dotyczy terenu całej gminy. W tym czasie będą monitorowane wszystkie miejsca w których utrzymuje się wysoki stan wód. Zarządzenie wójta gminy zostanie odwołane z momentem ustąpienia zagrożenia. 

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe