Leszek Kołacz - Małopolska go nie przyjęła

  • 17.05.2019, 10:00 (aktualizacja 17.05.2019, 12:09)
  • BW
Podziel się:
Oceń:
Leszek Kołacz - Małopolska go nie przyjęła fot. Redakcja
Po niecałym roku sprawowania swojej funkcji jako dyrektora proszowickiego szpitala, Leszek Kołacz został odwołany.

Starosta proszowicki, Grzegorz Pióro, swoją decyzję tłumaczy brakiem postępów przy modernizacji oddziałów, znajdujących się w budynku głównym szpitala. Pomimo, że pieniądze były w kasie, to nie zostały one zagospodarowane. 

Osobą pełniącą obowiązki dyrektora szpitala został aktualnie Grzegorz Gałuszka, który do marca tego roku pełnił funkcję dyrektora Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji "Krystyna" w Busku Zdroju. Zajmował się tym przez trzy lata.

 

BW

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Zenon Ciujstek
Zenon Ciujstek 17.05.2019, 12:04
Dla Mielca to nie jest dobra wiadomość, bo to oznacza że Pan Leszek teraz nie ma pracy i zapewne dostanie inną - oczywiście w Mielcu, Tylko teraz pytanie: gdzie w najbliższym czasie będzie konkurs na dyrektora albo prezesa albo w której instytucji czy spółce szef nie rządzi po myśli obecnych władz powiatowych i miejskich?
woj
woj 17.05.2019, 10:58
Czy kogoś to dziwi ?Bezpieczeństwo na ulicach przede wszystkim.

Pozostałe