"Oczami dziecka” - Konkurs wciąż trwa

  • 16.05.2019, 09:43
  • BW

Podziel się:

Oceń:

"Oczami dziecka” - Konkurs wciąż trwa fot. SDK
Konkurs plastyczny skierowany jest do dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych, do małych plastyków zrzeszonych w domach  kultury, świetlicach, pracowniach  z terenu naszego miasta i całego powiatu.

Pierwsze prace plastyczne  do konkursu „…- Oczami dziecka” już napływają.
Organizatorzy czekają również na prace indywidualne - namalowane w domu - takie cieszą ich najbardziej.  

Konkurs od samego początku - od pierwszej edycji  swoją tematyką nawiązuje do Mielca. 
„Mieleckie Symbole  -  oczami dziecka” - oto tegoroczne motto konkursu. 
Prace plastyczne przedstawiać mają symbole naszego miasta, to co najbardziej się z nim kojarzy. 
Na prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną, w formacie nie mniejszym niż A3, opisane na odwrocie / temat pracy , imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy/ organizatorzy czekają do 25 maja - piątek.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele organizatorów wybiorą trzy najlepsze prace i 5 wyróżnień w trzech kategoriach: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych: klasa 1-3 i 4 -8.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 31 maja - w piątek  - o godzinie 11: 00,  w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A. Wszyscy  laureaci konkursu do dnia 28 maja  - wtorek -    zostaną powiadomieni telefonicznie. Nagrodą dla laureatów konkursu, oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez UM i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową będą wejściówki na basen na osiedlu Smoczka.
Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13: 00 - 18 : 00. 
 

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe